![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835338
*
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 18:35:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 09:36:11
1
100 kr
7/3 21:36:59
2
150 kr
8/3 17:39:54
3
200 kr
8/3 18:22:46
4
250 kr
8/3 18:29:57
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik liggande modell vattenfärg
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:30
-
6080 Blandteknik
Eigil Thorell (1933-2010), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:16
-
6286 Blandteknik
Gunilla Sköld, modell. Signerad, daterad -84. Blan..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:08
-
6303 Blandteknik
Hans Björn. Signerad, daterad -84, komposition. Bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
6204 Blandteknik
Jean-Pierre Vielfaure (1930-2015), Frankrike. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:11
*
Blandteknik
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 09:36:11 | 1 | 100 kr |
7/3 21:36:59 | 2 | 150 kr |
8/3 17:39:54 | 3 | 200 kr |
8/3 18:22:46 | 4 | 250 kr |
8/3 18:29:57 | 5 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik liggande modell vattenfärg
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:30 -
6080 Blandteknik
Eigil Thorell (1933-2010), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:16
-
6286 Blandteknik
Gunilla Sköld, modell. Signerad, daterad -84. Blan..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:08 -
6303 Blandteknik
Hans Björn. Signerad, daterad -84, komposition. Bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59 -
6204 Blandteknik
Jean-Pierre Vielfaure (1930-2015), Frankrike. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:11